Avaleht E-Kaubandus 7 põhjust, miks valmistada e-pood Woocommerce peale!

7 põhjust, miks valmistada e-pood Woocommerce peale!

Kui olete ettevõtja ning soovite luua omale e-poodi, on teil võimalus valida erinevate platvormide vahel omale sobiv. Iga platvorm pakub mitmeid erinevaid funktsioone ning neil on omad plussid ja miinused.

Mitmete erinevate platvormide hulgast leiate ka Woocommerce, mis on hetkel populaarseim e-poodide tegemise platvorm. Selles artiklis toome välja 7 erinevat põhjust, miks valida just Woocommerce.

1. See on tasuta

Paljud e-poe platvormid pakuvad meile kvaliteetset teenust. Kuid head asjad on tavaliselt tasulised ja ei ole üllatuseks, et need platvormid on üsna kallid.

Õnneks Woocoomerce on täiesti tasuta. Lisaks on sellel palju funktsioone, pluginaid ning on väga paindlik.

2. WordPressi plugin

WordPress on üks populaarsemaid kodulehe valmistamise platvorme. Fakt on see, et ühe miljoni veebilehe seast on pooled just WordPressile tehtud.

Kui olete WordPressi kasutaja, siis ei ole teil probleeme ka Woocommerce kasutamisega. See platvorm on väga kasutajasõbralik.

3. See on paindlik

Woocommerce on tasuta aga see ei tähenda, et see ei ole paindlik. Tegelikult on see online ettevõtete jaoks üks paindlikumaid platvorme. Vähe tegutsenud e-kaubanduse ettevõtted võivad sellest suurt kasu saada, hoolimata tehniliste teadmiste puudumisest selles valdkonnas.

4. Turundus

Turundus on ükskõik millise ettevõtte põhiline aspekt, sest see aitab suurendada ettevõtete müüki ja kasvu. Seega ei saa eduka äri saavutamiseks turunduse osas kompromisse teha.

Mida pakub Woocommerce? Woocommerce abil saate käivitada mitmeid kampaaniaid. Näiteks saate käivitada kupongikampaania, lisada soodushinnaga tooteid ning rakendada tasuta saatmist.

5. Kohandamis valikud

Woocommerce võimaldab teil suurel hulgal oma e-poodi kohandada.

Esiteks on olemas väga palju e-poe template, millele oma e-pood ehitada. Teil on võimalik muuta oma e-pood just selliseks, nagu soovite.

6. Lihtne leida arendajat

Kuna Woocommerce on üks populaarseimaid, siis on arendajat leida suhteliselt lihtne. Seetõttu on ka arendamiskulud mõistlikud võrreldes mõne teise platvormiga.

7. SEO

Woocommerce annab teile kõik, mis on vajalik otsingumootorite optimeerimiseks. Ära unusta vaadata, parimad Woocommerce / WordPress SEO pluginad

Kui epoe valmistamine on teie järgmiseks sammuks, siis võtke meiega julgesti ühendust

veebilahendused.ee